درباره‌ ارگانوکالا

ارگانوکالا یک فروشگاه آنلاین محصولات طبیعی مثل عسل هستش. محصولاتی که اغلب در مناطق خوش آب و هوای استان اردبیل پرورش پیدا می‌کنند و هیچگونه مواد نگهدارنده صنعتی هم داخلشون نیست.

علت شکل‌گیری ارگانوکالا

شاید تکرار تجربه محصولات طبیعی و سنتی، مهمترین دلیل شکل‌گیری این مجموعه بوده باشه. زندگی شهری با تمام امکاناتی که برای ما فراهم کرده یه سری تجربه‌های خوب رو هم ازمون گرفته دیگه کسی وقت نمیکنه یه سر بره شهرستان عسل بگیره یا یه سفر بره کاشون تا گلاب بخره  و همین کمبود وقت باعث شده که بیشتر نیازهامون رو از سوپرمارکت‌ها و هایپرمارکت‌ها انجام بدیم که همه می‌دونیم اون طعم و مزه و کیفیت رو نداره

علت شکل‌گیری ارگانوکالا هم همین بود تا بتونه بخشی از سبد خرید شما رو با محصولات طبیعی پر کنه. و اون‌ها رو درب خونه بهتون تحویل بده. هدف ما اینکه بتونیم هر محصولی رو از جایی که به اون محصول شناخته میشه فراهم کنیم. مثلا عسل استان اردبیل رو در اختیار مشتریان عزیز قرار بدیم.

علت نام گذاری ارگانوکالا

مهمترین دلیل این نام‌گذاری این بود که محصولاتی که قراره اینجا عرضه بشه معمولا از روستا‌ها و شهرستان‌های مختلف تهیه میشه و به عبارتی محصولات طبیعی و اصطلاحا ارگانیک هستند. و اینکه این محصولات از روستاها و شهرستان های استان اردبیل تهیه میشه، آدم‌های روستایی همیشه برای ما یادآور صداقت و اعتماد بوده. کسانی که تقلب تو کارشون نیست و میشه به چیزی که بهمون می‌فروشن اعتماد کرد.